پارتی کالا
No products in the cart.

کاربرد دود رنگی در جشن تعیین جنسیت | دود رنگی صورتی و آبی

کاربرد دود رنگی در جشن تعیین جنسیت

امروزه کاربرد دود رنگی در جشن تعیین جنسیت بسیار زیاد شده است و به همین دلیل 2 رنگ از دود های رنگی که برای جشن تعیین جنسیت به کار گرفته میشوند، یعنی دود های رنگی آبی و صورتی از جمله پرفروش ترین دود های رنگی موجود هستند که میتوانید آنها را با قیمت مناسب از پارتی کالا خریداری نمایید.

دود های رنگی برای جشن تعیین جنسیت انواع مختلفی دارد که از جمله آنها میتوان به دود های رنگی زمینی، دود های رنگی دستی و قرص دود اشاره نمود، تمامی مدل های دود رنگی صورتی و آبی ار میتوانید با قیمت مناسب از پارتی کالا خریداری نمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

استفاده از لوازم آتشبازی در مراسم تعیین جنسیت

انواع فشفشه، دود های رنگی و … از جمله لوازم آتش بازی هستند که در جشن تعیین جنسیت به کار میروند و از جمله بی خطر ترین آنها میتوان به دود های رنگی اشاره نمود زیرا فاقد هرگونه صدا هستند و برای خانم های باردار و کودکان خطری ندارند.

دود های رنگی با توجه به رنگبندی متنوعی که دارند دست شما را برای انتخاب رنگ باز گذاشته اند و میتوان متناسب با نوع جنسیت کودک هر کدام از رنگ ها را استفاده نمود.

استفاده از دود های رنگی چه به صورت دستی و چه به صورت زمینی بسیار ساده است و تنها کافیست فیتیله آن را روشن کنید.

بهتر است دود های رنگی را در محیط های باز روشن کنید که دچار مشکلات تنفسی نشوید.

دود های رنگی میتوانند رنگ و لعاب خوبی به عکس ها و کلیپ های شما بدهد که معمولا رنگ صورتی آن برای مواقعی که جنسیت نوزاد دختر و رنگ آبی آن برای مواقعی که جنسیت نوزاد پسر است مورد استقاده قرار میگیرد.

بیشتر بخوانید  معرفی انواع لوازم آتش بازی

بادکنک های صورتی و آبی از جمله لوازم کاربردی در جشن تعیین جنسیت بوده و هستند که میتوانید آنها را به صورت ترکیبی با  دود رنگی استفاده کنید.

کاربرد دود رنگی در جشن تعیین جنسیت | دود رنگی صورتی و آبی

کاربرد دود رنگی در جشن تعیین جنسیت | دود رنگی صورتی و آبی

جشن تعیین جنسیت چیست ؟

یکی از جشن های نو ظهور که امروزه در بین خانم های باردار رواج پیدا کرده است ، جشن تعیین جنسیت نوزاد است که بعد از مشخص شدن جنسیت نوزاد برگزار میشود، در این جنس 2 نماد اصلی وجود دارد که رنگ های آبی و صورتی هستند.

اگر نوزاد دختر باشد، رنگ صورتی و اگر پسر باشد رنگ آبی به عنوان تم جشن انتخاب خواهد شد، در این جشن برای آنکه بتوانید رنگ مربوط به جنسیت نوزاد را به نمایش بگذارید میتوانید از انواع بادکنک ها، تم ها و دود های رنگی استفاده نمایید.

خرید دود رنگی برای جشن تعیین جنسیت

برای خرید لوازم آتش بازی در جشن تعیین جنسیت نوزاد اعم از دود های رنگی میتوانید از طریق فروشگاه پارتی کالا اقدام نمایید، پارتی کالا تنوع بالایی از محصولات مورد نیاز برای جشن ها و مهمانی ها را عرضه کرده است که میتوانید تمامی آنها را به صورت اینترنتی ،تک و عمده خریداری نمایید.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*