پارتی کالا
No products in the cart.

قرص دود رنگی چیست + نحوه استفاده

قرص دود رنگی چیست

قرص دود رنگی چیست ؟ از جمله لوازم آتش بازی بی خطر است که برای ایجاد شادی و هیجان در جشن ها و مهمانی ها مورد استفاده قرار میگیرد و به دلیل ایجاد رنگ های شاد و متفاوت برای ایجاد تم و جلو های ویژه بسیار مناسب است، تنوع بالایی قرص دود های رنگی در فروشگاه  پارتی کالا موجود است که میتوانید با بهترین قیمت آنها را ثبت سفارش نمایید.

قرص دود رنگی یکی از پر فروش ترین و کاربردی ترین مجصولات پارتی کالا است که اخیرا استفاده از آن در جشن ها، مهمانی و عکاسی های فرمالیته بسیار رایج شده است به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به بررسی قرص دود رنگی و نحوه استفاده از آن بپردازیم، پس اگر شما هم به این قرص ها علاقه مند هستید تا انتها این مقاله همراه باشید

قرص دود رنگی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

قرص دود رنگی شامل یک قرص از پودر های رنگی فشرده شده است که با روشن کردن آن فضای مورد نظر را در بر میگیرد و برای مدتی زمانی (20 الی 40) ثانیه دود رنگی از خود تولید میکند.

این قرص ها از جمله لوازم آنش بازی هستند اما هیچگونه صدا و خطری ندارند بنابراین میتوانید با خیال راحت در مراسم ها و مهمانی های خود استفاده کنید، فقط باید توجه داشته باشید که باید قرص ها را در محیط های باز استفاده کنید و از روشن کردن آنها در محیط های بسته خود داری کنید.

قرص دود ها جلوه ای مشابه یخ خشک ایجاد میکنند با این تفاوت که تنوع رنگی دارند و میتواند روج تازه ای به مراسم بدهند و درصورتی که تم خاصی را برای مراسم در نظر گرفته اید میتوانید رنگ دود را با آن ست کنید.

بیشتر بخوانید  جالب ترین لوازم آتش بازی برای چهارشنبه سوری - ایده هایی برای کودکان و بزرگسالان

قرص های دودزا رنگی را میتوانید برای عکاسی و ایجاد جلوه های رنگی استفاده کنید.

قرص دود رنگی چیست + نحوه استفاده

قرص دود رنگی چیست + نحوه استفاده

نحوه استفاده از قرص دودزا رنگی

برای استفاده از قرص های دود زا باید توجه داشته باشید که محیط مورد نظر باز باشد و تهویه مناسب داشته باشد تا در صورت فراگیر شدن دود در محیط دچار تنگی نفس و خفگی نشوید.

قرص های دود زا دارای یک فیتیله هستند که میتوانید به کمک آن قرص را فعال کنید، بنابراین برای استفاده از قرص ها دود رنگی تنها به یک کبریت یا فندک احتیاج خواهید داشت.

خرید قرص دود زا رنگی

برای خرید لوازم آتش بازی اعم از قرص های دودزا میتوانید از طریق فروشگاه پارتی کالا اقدام نمایید، پارتی کالا تنوع بالایی از محصولات مورد نیاز برای جشن ها و مهمانی ها را عرضه کرده است که میتوانید تمامی آنها را به صورت اینترنتی ،تک و عمده خریداری نمایید، تنوع رنگی قرص دود های فروشگاه پارتی کالا بسیار زیاد است که دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است، علاوه بر آن میتوانید دود های رنگی دستی و ایستاده را هم از پارتی کالا خریداری نمایید .

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*