پارتی کالا
No products in the cart.

قرص دود رنگی | انواع قرص دودزا

قرص دود رنگی

قرص دود رنگی یکی دیگر از لوازم کاربردی آتش بازی برای استفاده در مراسم ها و مهمانی ها است که انواع مختلف آن را میتوانید در فروشگاه پارتی کالا مشاهده و خریداری نمایید.

قرص های دودزا همانطور که از نامشان پیداست به شکل قرص هستند و در صورتی که بخواهید از آن استفاده کنید از خود دود رنگی تولید میکنند، رنگ های این قرص ها از تنوع بالایی برخوردار است که میتوانید آن ها را به صورت ترکیبی و یا تک رنگ استفاده کنید .

انواع دود رنگی 

دود های رنگی انواع مختلفی دارند که ممکن است آنها را به صورت های مختلف در بازار دیده باشید، دود های رنگی به صورت دستی، زمینی و قرصی هستند که در این مقاله در مورد قرص های دود رنگی صحبت خواهیم کرد.

رنگبندی دود های رنگی بسیار زیاد است و همین موجب شده که تنوع بالایی از آنها را در بازار ببیند که از جمله آنها میتوان به سفید، قرمز،آبی، سبز، زرد، بنفش، نارنجی و … اشاره نمود.

قرص دود رنگی | انواع قرص دودزا

کاربرد قرص های دود رنگی

مهمترین کاربرد قرص ها و به طور کلی دود های رنگی در مراسم ها و مهمانی ها است و به طور کلی هرجا که نیاز به تولید جلوه های ویژه و صحنه های شادی باشد میتوان از دود ها و قرص های رنگی استفاده نمود.

اخیرا دود های رنگی را برای عکس بارداری و ایجاد جلوه های طبیعی در عکاسی های فرمالیته عروس، تولد ها و … مورد استفاده قرار میدهند و همچنین استفاده از قرص های دود رنگی برای کلیپ ها میتواند یک ایده عالی باشد.

دوتا از کاربردی ترین رنگ های قرص دود رنگی آبی و صورتی آن است که در جشن تولد ها و جشن های تعیین جنسیت کودکان مورد استفاده قرار میگیرد و اخیرا استفاده از آنها بیشتر شده است، قرص های دود زا رنگی به دلیل سهولت در استفاده بسیار کاربردی هستند که در ادامه نحوه استفاده از آنها را به شما خواهیم گفت.

بیشتر بخوانید  استفاده از دود رنگی در جشن تولد | عکاسی تولد با دود رنگی

استفاده از قرص های دودزا رنگی

اگر تا به حال تجربه ی استفاده از دود های رنگی دا نداشته اید، باید به شما بگوییم که استفاده از این محصولات کاربردی بسیار ساده است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که فیتیله ی آن را روشن کنید، به محض روشن کردن فیتیله قرص های دود های رنگی شروع به خارج شدن از آن میکنند و تقریبا به مدت 20 الی  40 دقیقه دودزایی خواهند داشت.

2 نکته اساسی در استفاده از محصولات دودزا وجود دارد، اول این که قرص های دودزا به صورت زمینی هستند و باید قبل از استفاده آنها را روی زمین قرار داده و بعد فیتیله آن را روشن کنید.

نکته دوم این است که با توجه به ماهیت دود ها که در فضا پخش میشوند برای استفاده از این محصول باید آن را در فضای باز روشن کنید تا مشکلات تنفسی گریبان گیر شما نشود.

لازم است بدانید که در هنگام روشن کردن فیتیله قرص ها باید آنها را به سمت بالا نگه دارید و از شوخی کردن و پرتاب آن به سمت دیگران خودداری کنید.

خرید قرص دود رنگی

برای خرید لوازم آتش بازی اعم از قرص های دودزا میتوانید از طریق فروشگاه پارتی کالا اقدام نمایید، پارتی کالا تنوع بالایی از محصولات مورد نیاز برای جشن ها و مهمانی ها را عرضه کرده است که میتوانید تمامی آنها را به صورت اینترنتی ،تک و عمده خریداری نمایید.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*