پارتی کالا
No products in the cart.

ایده های نورافشانی در افتتاحیه

نورافشانی در افتتاحیه

اگر به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید، یا یک ساختمان جدید و مهم را ساخته اید و یا بخشی جدید به محل کار خود اضافه کرده اید، تبریک می گوییم! شما باید یک جشن افتتاحیه برگزار کنید. مراسم افتتاحیه یکی از مراسم های مهم و به یادماندنی برای هر رویدادی است. ایده های بسیاری برای جشن گرفتن این رویداد مهم وجود دارد که یکی از آن ها اجرای آتش بازی است. به ویژه اگر مراسم افتتاحیه هود را در شب برگزار می کنید، استفاده از لوازم نورافشانی در افتتاحیه ایده‌ی بسیار جالبی است.

 

آتش بازی و نورافشانی در افتتاحیه

در بسیاری از مراسم های افتتاحیه از لوازم نورافشانی استفاده می شود. گاهی یک کسب و کار کوچک راه اندازی کرده اید، گاهی یک همایش و گردهم آیی با حضور میهمانان ویژه دعوت کرده اید، گاهی نیز یک پروژه ی بزرگ را افتتاح می کنید. با توجه به هر یک از این رویدادها می توانید در مراسم نورافشانی کنید و فضا را گرم تر و پر شورتر جلوه دهید.

 

آتش بازی در مراسم افتتاحیه المپیک

در هر بار آغاز مسابقات المپیک، کشور میزبان مراسم افتتاحیه بزرگ و با شکوهی را تدارک می بیند که یکی از زیباترین وجوه آن، آتش بازی و نورافشانی در افتتاحیه است. این آتش بازی ها توسط تکنولوژی های پیشرفته در این زمینه انجام می شوند. بنابراین به طور کاملا برنامه ریزی شده، چشم نواز، دقیق و زیبا صورت می گیرد. از جمله زیباترین آتش بازی ها در افتتاحیه المپیک به چین و بریتانیا تعلق دارد که تصاویری از آن را برایتان آورده ایم.

آتش بازی در افتتاحیه المپیک چین

آتش بازی در افتتاحیه المپیک چین

 

آتش بازی در المپیک

نورافشانی در افتتاحیه المپیک توکیو

 

آتش بازی در افتاحیه المپیک توکیو

آتش بازی و نورافشانی در افتتاحیه المپیک لندن

 

نورافشانی در افتتاحیه کسب و کارها

اگر درحال افتتاح یک کسب و کار شخصی هستید، می توانید از لوازم آتش بازی و نورافشانی با کیفیت در مراسم افتتاحیه خود استفاده کنید. بسته به اینکه در چه زمانی از شبانه روز و در چه مکانی رویداد خود را برگزار می کنید، ایده های مختلفی برای برگزاری مراسم آتش بازی در افتتاحیه وجود دارد.

 

مراسم افتتاحیه در سالن های سربسته

در این مدل از مراسم افتتاحیه می توانید از لوازم آتش بازی زمینی سرد استفاده کنید. هنگامی که میهمانان ویژه تان را برای خوش آمدگویی یا سخنرانی به جایگاه مخصوص دعوت می کنید، با آبشارهای سرد حاضرین را به تشویق کردن وادارید. آبشارهای سرد برای محیط های سر بسته طراحی شده اند. این لوازم نورافشانی هیچگونه دود و بوی آزار دهنده ندارند. همچنین جرقه های سد دارند و به محیط و افراد اطراف آن آسیبی نمی رساند. از دیگر ویژگی های آبشار سرد می توان به قابلیت کنترل زمان روشن شدن آن و همچنین تنظیم ارتفاع پرتاب جرقه ها از طریق ریموت کنترل اشاره کرد.

بیشتر بخوانید  فروشگاه لوازم آتش بازی معتبر - لوازم آتش بازی از کجا بخریم؟

علاوه بر این، اگر مراسم بریدن روبان افتتاحیه نیز دارید، می توانید آبشارهای سرد زمینی یا آبشار سرد چرخان را در هنگام بریدن روبان روشن کنید. استفاده از وسایل آتش بازی و لوازم نورافشانی در افتتاحیه باعث بیشتر شدن شور و شوق میهمانان شما می شود.

اگر در مراسم افتتاحیه، کیک برای برش زدن دارید، می توانید از فشفشه های آبشاری روی کیک استفاده کنید و با شور بیشتری این رویداد را جشن بگیرید.

 

برگزاری مراسم افتتاحیه در محیط باز

اگر جشن افتتاحیه را در فضای باز برگزار می کنید، با توجه به اینکه در شب یا روز برگزار شود، می توانید از لوازم نورافشانی مختلفی استفاده کنید.

همچنان استفاده از آبشارها توصیه می شود. آبشارهای گرم و سرد هر دو برای فضای باز مناسب هستند. در واقع دود و خطرات بالقوه آبشار گرم در محیط باز به حداقل میرسد.

آتش بازی در شب نمای زیباتری دارد. بنابراین، می توانید مراسم خود را در شب و در فضای باز استفاده کنید. حالا انتخاب های بیشتری برای استفاده از لوازم نورافشانی در افتتاحیه خواهید داشت. اگر فضای بزرگی دارید، می توانید از لانچر نیز استفاده کنید. اما اگر فضایتان به قدر کافی بزرگ نیست، استفاده از چلچله و منور را به شما پیشنهاد می دهیم. علاوه براین اگر جشن بسیار بزرگ و مجللی دارید، می توانید از کهکشان نیز برای پر شور کردن جشنتان استفاده کنید. این لوازم دارای ویژگی های زیر هستند:

لانچر:

شامل یک لوله است که در آن توپ های لانچر را به نوبت قرار می دهید. فیتیله را روشن می کنید و سپس حداقل 15 متر از آن فاصله می گیرید. توپ ها به آسمان شلیک می شوند و مسیر خود را نورانی می کنند.

کهکشان:

با توجه به تعداد شوت های کهکشان، پس از روشن شدن فیتیله، چند کهکشان به نوبت به سمت بالا پرتاب می شوند. هنگامی که بالا می روند، نور و روشنایی ندارند. اما پس از رسیدن به ارتفاع مناسب منفجر می شوند و گل های آتشین بزرگ و زیبا در رنگ های مختلف ایجاد می کنند.

منور و چلچله:

این لوازم، نورهای آتشبن را به سمت آسمان پرتاب می کنند. تفاوت آن ها نسبت به لانچر، در صدای بیشتر لانچر و شدت زیاد پرتاب و تولید نور توسط لانچر است. همچنین لانچر باید روی زمین فیکس شود اما منور را می توان در دست گرفت.

 

خرید لوازم نورافشانی برای افتتاحیه

فروشگاه پارتی کالا عرضه کننده انواع لوازم آتش بازی و نورافشانی مناسب مراسم افتتاحیه و رویدادهای مهم است. شما می توانید لوازم مور نر خود را به صورت عمده از پارتی کالا بخرید و جشن هایتان را زیباتر کنید.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*