پارتی کالا
No products in the cart.

انواع دود رنگی | خرید انواع دود رنگی

انواع دود رنگی

دود های رنگی برای صحنه سازی در مراسم ها و فیلم و عکس ها بهترین انتخاب هستند و میتوانید بر اساس شرایطی که میخواهید از آنها استفاده کنید هر کدام از مدل های دود رنگی ایستاده، دستی و قرص دود را تهیه نمایید، انواع دود رنگی را میتوانید با بهترین قیمت از فروشگاه پارتی کالا خریداری نمایید.

تمامی دود های رنگی موجود در بازار از مواد اولیه یکسان تشکیل شده است که مهمترین آنها نتیرات و شکر است که از جمله مواد بی ضرر برای انسان و سیستم تنفسی هستند، اما برای روشن کردن آنها باید یک محیط باز و با تهویه مناسب را انتخاب نمایید.

در ادامه این مطلب قصد داریم انواع دود های رنگی را که در فروشگاه پارتی کالا موجود است را به شما معرفی کنیم .

انواع دود رنگی + کاربرد

انواع دود رنگی را میتوان در 3 دسته زیر طبقه بندی کرد :

  • دستی
  • ایستاده
  • قرص دودزا

دود های رنگی دستی همانطور که از نامشان پیداست یه گونه ای طراحی شده اند که میتوانید آنها را به راحتی در دست بگیرید و درحین خروج دود تکان دهید تا به کمک انها جلقه های دود ایجاد نمایید، این مدل از دود های رنگی برای عکاسی بسیار مناسب هستند و از جمله پرفروش ترین دود های رنگی می باشند.

دود های رنگی ایستاده و قرصی بر خلاف مدل های دستی باید برای روشن شدن روی زمین باشند .

تمامی مدل های دود رنگی دارای رنگبندی هستند و به واسطه فیتیله ای که روی آن ها قرار دارد، روشن میشود و به مدت 20 الی 40 ثانیه از خود دود تولید میکنند.

بیشتر بخوانید  راهنمای خرید لوازم آتش بازی ایمن

خرید انواع دود رنگی

برای خرید انواع دود رنگی به صورت اینترنتی میتوانید به فروشگاه پارتی کالا مراجعه نمایید و مدل های مختلف را ثبت سفارش نمایید،سایر لوازم آتش بازی را میتوانید با قیمت مناسب از ما خریداری نمایید، جهت راهنمایی و دریافت مشاوره قبل از خرید میتوانید با ما از طریق شماره های درج شده در سایت در ارتباط باشید .

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*